Opinie

Podróżowała/e/ś z nami? Chcesz dodać opinię na temat wspólnego wyjazdu? Skorzystaj z formularza poniżej:

Imię
Adres e-mail
Tytuł
Rating
Opinia

Przeglądaj opinie

Tajlandia/Kambodża 07/2018

★★★★★
5 5 1
Planowaliśmy skorzystać z ActiveAsia już dawno, marzyliśmy o zorganizowanej wycieczce jednakże z powodu niezebrania się grupy w ostatniej chwili musieliśmy podjąć decyzję czy jechać samemu(dedykowany plan) czy zrezygnować. Znaków ? było wiele, Pierwszy raz w Azji, samemu z dzieckiem lat 11, okres niby monsunowy, czy warto itd. Finalnie Pani Marzena nas namówiła i przygotowała plan pod nas. Miało się skończyć jedynie na Tajlandii zgodnie z wcześniejszym planem ale znając swoje charaktery dodaliśmy do planu Kambodżę. Decyzja okazała się trafna. Plan ActiveAsia został uszyty bardzo dokładnie na miary, organizacja trasnferów, miejsc pobytowych, sugestie co warto co nie, gdzie iść gdzie nie, co zjeść co nie oraz jak podejść do tematu spodował, że była to najlepsza przygoda życia a widzieliśmy i byliśmy już w wielu miejscach. Gorąco polecam. Aha - monsun - sronsun, padało 2 razy po 10 minut, a jeden z deszczów spowodował, że zdjęcia z Kambodży w Taproh(TomRaider) mamy unikatowe.

Tajlandia/Kambodża

★★★★★
5 5 1
Organizacja ? Super . Pobyt ? Super. Atmosfera ? Super. Podsumowując Wszystko super. Bez zadęcia ale profesjonalnie Dziękujemy bardzo za mega przeżycia . Warto było być tam z wami. Dziękuje

Magia 🙂

★★★★★
5 5 1
Idealna organizacja, przecudowna atmosfera, usmiech i profesjonalizm Marzenki. To wszystko sprawia, że Tajlandia i Kambodża na zawsze zostana w moim sercu. Za magiczny czas w towarzystwie cudownych ludzi, dziękuję. To nie będzie moja ostatnia wyprawa z Active Asia. Wiem to na pewno:-)

MAROKO 4x4

★★★★★
5 5 1
Opowiem o podróży, przed rozpoczęciem której miałam drobne obawy (a że to inna, nieznana dotad kultura, a to że obcy ludzie, itp.) a na zakończenie chciałoby się zostac na zawsze. Podczas tej wyprawy Marzenka, wraz z Ismailem, pokazała nam oprócz przepięknej i różnorodnej przyrody oraz ciekawej architektury Maroka (o czym wspominaja wszyscy uczestnicy takich wypraw) życie zwykłych ludzi, którzy od pokoleń żyja i mieszkaja w tym pięknym zakatku swiata. Odwiedzilismy kilka riadów, w których toczyło się codzienne życie ich domowników. Bylismy w prywatnych domach goszczeni z nieprawdopodobna wręcz serdzecznoscia. Przemierzylismy setki kilometrów aby spotkac się z rdzennymi Nomadami, ludzmi którzy całe swoje życie wioda wsród piasków pustyni i nie widzieli nigdy cywilizowanego swiata. A przy tym, ten swiat nie jest im do niczego potrzebny, bo swoje szczęscie upatruja w wolnosci i w tym, że maja przy sobie swoja rodzine. To ludzie, którzy wzajemnie się wspieraja i sa zupełnie samowystarczalni posrodku pustyni. Poznalismy tamtejsza kulturę i obyczaje. Widoki Sahary i Gór Atlas zapierały dech w piersiach, a gaje daktylowców i surowa, preriowa wręcz roslinnosc, uzupełniały się wzajemnie. Mielismy okazję zobaczenia Sahary z bliska, łacznie z safari 4x4 po pustynnych wydmach, jazda na wielbładach, noclegiem na pustyni pod gołym niebem (dosłownie), odwiedzeniem oazy i podziwianiem jej surowego piękna o blasku księżyca. Fez z jego najstarsza na swiecie medina i uliczkami tak waskimi, że trudno się było przecisnac (szer. ok. 0,5 m pomiędzy zabudowaniami) oraz toczace się tam życie wywarły na nas duże wrażenie. Essaouira ze swoim specyficznym klimatem i różnorodnoscia kulturowa, architektura, również pozostawiła w nas przepiękne wspomnienia. Olbrzymia, szeroka plaża (bez parawanów), z zamglonym nieboskłonem i przyjemna knajpka, prowadzona przez pewnego Hiszpana, to sam spokój i wyciszenie dla skołatanych codziennym życiem ludzi. Opuszczajac Saharę mielismy szczęscie zobaczyc fatamorganę, co nie każdemu jest dane. Najwyrazniej pustynia odwdzięczyła się nam w taki sposób za to, że choc troszkę staralismy się ja zrozumiec. Wyprawa została przygotowana perfekcyjnie pod każdym względem. Poznanych podczas tej wyprawy Ludzi nie zapomnę, a w szczególnosci Ismaila i Larbiego oraz ich Rodzinę, o Marzence nie wspomnę, bo to się rozumie samo przez się! Znalazłam w Niej bratnia dusze i swietnie się rozumiałysmy podczas podróży (myslę, że tak pozostanie). Ten czas spędzony w Maroku uswaidomił mi, że sa w życiu ważniejsze rzeczy, niż te materialne, bo bez nich da się przeżyc, a bez miłosci i wzajemnego wsparcia jest bardzo ciężko życ. Marżenko - szukran! Iwona P.S. Przepraszam za pisownię, ale mogę jedynie używac: ę, ó, ł, ż.

Oko na Maroko

★★★★★
5 5 1
Podróż zorganizowana przez biuro-Marzenkę bardzo profesjonalnie ale bez zadęcia. Wszystko według planu a jednocześnie ze z poczuciem swobody i jakby samodzielnej podróży. Wszystko dopięte na ostatni guzik a zarazem z poczuciem zdarzającej się nagle przygody. Magia i czar. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa i równocześnie kompletna swoboda. Maroko jest cudne, przeróżne, kolorowe, gwarne i ciche. W podróży zorganizowanej przez Marzenkę ciągle się coś dzieje, coś zmienia, zaciekawia. Chłoniesz, podziwiasz, przeżywasz i nie mam pojęcia kiedy i jakim cudem odpoczywasz i się regenerujesz. Marzenka jest trochę czarodziejką, bo wszystko przygotuje ale spokojnie bez nerwów, poganiania. Zorganizowana przez nią wyprawa sprawia wrażenie jakby wszystko się działo za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Niektórzy obawiają się krajów arabskich, ale Maroko jest inne, jest przyjazne i bezpieczne. Ludzie tam żyją żeby cieszyć się z tego co mają, owszem potargować się ale nie oszukać, są dumni z tego kim są i co posiadają - swój majątek, kraj, ale nie w głowach im agresja. Pomimo tego, że każdy Marokańczyk zajmuje się własnym biznesem, większym lub mniejszym dają poczucie spokoju i łagodności w kontakcie ze swoimi i turystami. I mogłabym tak godzinami jednak zachęcam - przeżyj to sam. Marzenka jest mega organizatorem, przewodnikiem, towarzyszem podróży i osobą z którą chce się przebywać. Maroko kosmicznie ciekawe różnorodne Marokańczycy spokojni, przyjaźni, otwarci na Ciebie. Odkładaj pieniądze, otwieraj serce i ruszaj po przygodę. Wdzięczna.

Tajlandia/Kambodża 2016

★★★★★
5 5 1
Acive Asia ..... na własnej skórze i oczach przekonaliśmy się z mężem, że można w Wami przeżyć niejedno i w ciemno :):) Fantastycznie zorganizowana wyprawa, wszystko zgodnie z programem, ale też i elastycznie...ze spokojem, ale i też energetycznie pokonaliśmy trasę po tych dwu cudownych krajach. Bezpiecznie, prześlicznie i magicznie. Ciekawi i bliscy sercu towarzysze podróży, bratnie dusze rzec by można 🙂 Dziękujemy Pawle za Twoje przewodnictwo i przebojowość. POLECAMY INNYM a wręcz ZACHĘCAMY !

Filipiński sen

★★★★★
5 5 1
Wraz z moją rodziną chciałbym z całego serca podziękować za zorganizowanie fantastycznej wyprawy na Filipiny. Było wspaniale, spędziliśmy 3 tygodnie w raju. Mimo,że wyprawa była zorganizowana prywatnie, gdyż nie dopasowaliśmy się do żadnego z terminów Active Asia ze względu na sztywny termin zimowych ferii dzieci to czuliśmy się jakby ktoś się nami wciąż opiekował. A to za sprawą świetnie dobranego planu, nienagannej organizacji i pełnej informacji. To tak jakby ktoś na miejscu prowadził nas za rękę. Serdeczne podziękowania Pani Marzeno! Pozdrawiam, Amadeusz z rodziną

Maroko...windą do nieba!

★★★★★
5 5 1
Piękne, egzotyczne Maroko urzeka swoimi barwami i różnorodnością. To jest to co trzeba chociaż raz w życiu zobaczyć! Dziękuję Marzence, która tak pięknie wprowadziła nas w ten świat, Hanusi1 za zastrzyk pozytywnej energii i Hanusi2 za nadzieję, że życie można czerpać garściami w każdym wieku. Dziękuję naszym marokańskim przyjaciołom, którzy tak wspaniale otoczyli nas opieką i zapewnili wiele wrażeń. Wspaniała wyprawa!

Przepiękne Maroko

★★★★★
5 5 1
Jestem zachwycona! Przemili ludzie, przepiękne krajobrazy, niezapomniane wrażenia duchowe. Tak, to moja podróż życia. Dziękuję Marzenko, że mogłam tam z Tobą być.

Maroko godne polecenia!

★★★★★
5 5 1
Wyprawa do Maroka w lutym 2016 była wyjątkowa. Mała grupa, nie znaliśmy się wcześniej, ale Marzena stworzyła tak wspaniałą atmosferę, że mogliśmy się czuć jak na wyjeździe z najlepszymi przyjaciółmi. Wspaniali ludzie organizujący wyprawę z Maroka, mnóstwo zabawy i odpoczynku. Wspaniała opieka, całość zorganizowana w bardzo profesjonalny sposób. Praktycznie całość wyprawy spędzaliśmy w gronie polsko-marokańskim. Mieliśmy mnóstwo okazji do poznania lokalnej kultury i sposobu życia - taką możliwość daje jedynie wyprawa z Marzeną. Nigdy nie bylibyśmy w stanie poznać lokalnej kultury i zwyczajów w taki sposób na wyjeździe organizowanym samodzielnie lub z dużego biura podróży. Mnóstwo zabawy i pozytywnej atmosfery. Dodatkowo wrażenia z Sahary - niezapomniane!!!! Polecam również wyjazd Maroko 4x4 - na 100% warto!

podróż poślubna z ACTIVE ASIA

★★★★★
5 5 1
2 miesiace temu wraz ze swoim mężczyzną życia się pobraliśmy. Dzięki temu że rodzice byli tacy wspaniali i opłacili nam wesele marzeń postanowiliśmy wybrać się na podróż życia. W pewnym momencie przyszedł pomysł aby to była Tajlandia. i tak to się zaczęło. Początkowo chcieliśmy wszystko zorganizować sami ale jak to przed ślubem bywa natłok zajęć i obowiązków do tego praca itp spowodowały ze nie bardzo był czas na organizację wyjazdu. Ale dobrze się złożyło. Na forum spotkałam wspaniałą Marzenkę - wspaniałą, pomocną, oddaną osóbkę która zaplanowała nam 3 tygodniowy wyjazd - podróż marzeń. Dzięki niej nie musieliśmy się martwić o nic, ani przed wyjazdem ani na wyjeździe. Wszystko było tak zaplanowane że bez obaw poruszaliśmy się po obcym zupełnie dla nas kraju. Jak mieliśmy pytania mogliśmy napisać zawsze odpowiedziała, doradziła wskazała fajne miejsca. Dzięki jej organizacji czuliśmy się jakby codziennie zabierała nas na wycieczkę mimo że była bardzo daleko od nas. Ponadto dostosowała cały wyjazd do naszych standardów jakie chcieliśmy a miejsca noclegowe które wybrała były cudowne! To co Nam zaplanowała zrealizowaliśmy chyba w 98 % bez obaw że coś będzie nie tak. Z całego serca polecamy Marzenkę i Activ Asia na wyprawę indywidualną pod jej przewodnictwem. Jest super!! Polecamy z całego serca!!!

Niezapomniana afrykańska przygoda!

★★★★★
5 5 1
Wspaniała, świetnie zorganizowana wyprawa, opieka Marzenki i jej marokańskich przyjaciół pozwoliła nam poznać prawdziwe oblicze tego pięknego kraju. Pomoc w negocjacjach z ulicznymi sprzedawcami, możliwość zakupu produktów najlepszej jakości, uniknięcie wielu pomyłek i błędów jak na samodzielnie zorganizowanych wakacjach, pozwoliły nam się w końcu cieszyć urlopem. Dziękujemy za wspaniały czas i nowe doświadczenia.

Najwspanialsza przygoda wakacyjna!

★★★★★
5 5 1
Moja rodzina spędziła właśnie najwspanialsze wakacje do tej pory dzięki Active Asia! Maroko otworzyło przed nami swe wrota i pochłonęło bez reszty 🙂 Sami nie dalibyśmy rady doświadczyć tego wszystkiego. Wakacje z Active Asia to wniknięcie głębiej, do intensywniejsze zapachy niż nasze nodzdrza są w stanie przyjąć, to intensywniejsze kolory niż na zdjęciu to 110% wakacji, rozrywki, emocji, uczuć, przeżyć, doznań i tak samo wspaniałych wspomnień. Dziękujemy zarówny my jak i dzieci, które bawiły się wspaniale na wspólnej wyprawie! Polecam.

dziękujemy za spełnienie naszego marzenia

★★★★★
5 5 1
O Maroko marzyliśmy od wielu lat aż w końcu się udało. Planowaliśmy zorganizować wyjazd na własną rękę, ale finalnie zdecydowaliśmy się na wyjazd z Active Asia i była to najlepsza decyzja. Był to już drugi wyjazd z Active Asia i wiemy,że nigdy, organizując wyjazd samemu, nie zobaczylibyśmy tak wiele a przede wszystkim nie poznalibyśmy tych wszystkich,wspaniałych ludzi, tradycji, zabawy i Maroka od podszewki, od zaplecza. Spędziliśmy dwa piękne tygodnie w tym kolorowym, aromatycznym kraju i pamiętamy każdy dzień jakby to było wczoraj. Nienaganna organizacja i wspaniała atmosfera a podróżowanie z miejscowymi przyjaciółmi uważamy za największą wartość wyjazdu. Serdecznie dziękujemy za spełnienie naszego marzenia, za pomoc i pozdrawiamy całą ekipę Active Asia, tę polską i tę marokańską. Do zobaczenia na pewno na kolejnych wyjazdach. Ania i Krzysiek

Maroko przygoda życia

★★★★★
5 5 1
najlepsza wyprawa,na jakiej byłam.maroko przepiękne,ludzie wspaniali,atmosfera wymarzona a pobytu na pustyni nie zapomnę do końca życia.organizatorzy i ludzie na miejscu niezapomnieni. dziękuję za każdą chwilę marzena!aśka

Dziękuję za pomoc w zorganizowaniu wyprawy do Tajlandii

★★★★★
5 5 1
Dzięki wskazówkom Marzenki nasz pierwszy wyjazd do Azji był udany w 100%. Wszystkie hotele i miejsca wskazane przez Marzenkę były cudowne i dokładnie takie jak opisywała. Pomogła nam zorganizować wyprawę tak by była ona bezpieczna i wspaniała dla dzieciaków (10 i 3 lata). Marzenka otworzyła nam okno na Azję- wszystko to zrobiła bezinteresownie i z dobrego serca. Jesteśmy Marzence bardzo wdzięczni za pomoc i wszystkie rady, które okazały się bezcenne. To cudowne, że w dzisiejszym świecie są tak wspaniali ludzie jak Marzena właśnie. Dziękujemy kochana! Moje dzieciaki ściskają Cię mocno, bo były to ich najpiękniejsze wakacje!

Galopem przez Tajlandię 🙂

★★★★★
5 5 1
Hej 🙂 Dopiero po tygodniu doszłam do siebie 🙂 Również dziękuję za wyprawę. Tajlandia spełniła nasze oczekiwania. Wiedziałam, że na Similianach są szczury, że doba hotelowa zaczyna się (z moich doświadczeń) o godz. 12 czy 14. Wiedziałam, że trekking nie będzie lekki i że spędzę w podróży siedząc na ........ wiele godzin. Jak dobrze, że wszyscy zgodzili się na samolot z Chiang Mai do Krabi haha Miałam ochotę ze dwa razy ukręcić Pawłowi głowę za udzielenie mi złych informacji 🙂 ale o takich rzeczach nie będę pamiętać za jakiś czas. Tajlandia jest piękna! Cieszę się, że za jednym razem zobaczyłam również północ. Myślę, że już tam nie wrócę, ale na Tao lub Samui już mnie ciągnie. Może pomyślicie o wyprawie pod tytułem “W pogoni za lazurem” hehe. Do zobaczenia gdzieś w świecie! Travelmaniacy, wyprawa do Tajlandii,luty 2015

Jeszcze raz dziękujemy...

★★★★★
5 5 1
Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą podróż. Pomogliście nam zobaczyć ten kraj i jego mieszkańców nie przez pryzmat luksusowego hotelu, ale jako kawałek rzeczywistości. Jego piękno, ludzi, zapachy, kolory, smak prostych acz pysznych potraw. Wspomnienia zostaną na długo, ale już tęsknię za ciepłem, cudowna wodą i tak mogłabym długo.....

Co tu dużo gadać...

★★★★★
5 5 1
Jak w tytule...nie będę powtarzał już po innych...po prostu było zaje%!#cie Qba,wyprawa do Kambodży i Tajlandii,listopad 2014

Bardzo Bardzo POLECAMY

★★★★★
5 5 1
Marzenka jest sympatyczną i pomocną osobą. Bezinteresownie pomogła nam w organizacji naszej wyprawy do Kambodży i Tajlandii. Marzenko dziękujemy za poświęcony nam czas - świat jest lepszy dzięki takim ludziom jak Ty. - Artur i Voila, wyprawa do Tajlandii, listopad 2014

Polecam nawet najbardziej wymagającym podróżnikom!

★★★★★
5 5 1
Jedna z najbardziej magicznych podróży, jakie odbyłam. Uśmiechnięci ludzie, niezapomniane wrażenia z ektremalnych trekkingów, kolorowe ulice Bangkoku, bajkowe krajobrazy, budzące zmysły masaże i ostra kuchnia. Wszystko świetnie zorganizowane przez Active Asia! Polecam nawet najbardziej wymagającym podróżnikom! Sylwia, Every Capital Moment

gorąco polecamy!

★★★★★
5 5 1
Wyprawa z Active Asia to gwarancja świetnej zabawy, poznania niesamowitych miejsc - często nie tych z pierwszych stron przewodników, wypoczynku na rajskich plażach i skosztowania prawdziwych smaków Azji, a wszystko to pod bardzo dobrą opieką i za przyzwoitą cenę. Gorąco polecamy!

Warto sie zgubić aby moc odnaleźć na nowo...

★★★★★
5 5 1
Active Asia~ nawet kiedy wydawało Ci sie, że odzyskałeś siebie, warto polecieć z Marzena na koniec świata.Aby raz jeszcze sie zgubić, upaść, aż w końcu nabrać pokory a później wstać jeszcze mocniejszym, jeszcze lepszym i silniejszym ale ... Z piekniejszym portfolio - cudownymi obrazami, niezapomnianymi nocami, i dniami na myśl o których końcu zapiera dech i chce sie zatrzymać czas - Marzena dziękuję 🙂

W duchu przygody i inspiracji do zmian 🙂

★★★★★
5 5 1
Dla nas, wyprawy z Wami to niesamowicie pozytywne emocje, słoneczna plejada barw, piękne zdjęcia, wspaniali ludzie, śmiech aż do bólu policzków a przede wszystkim bodziec do zmian. Zmian na lepsze w każdym aspekcie. Wyprawy z Wami są niezwykle inspirujące! Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej wyprawie bo kto raz spróbuje tej przygody, ten skusi się na drugą. A kto skusi się na drugą to ma apetyt na jeszcze więcej! 🙂 Więc Kuś, nas Kuś! :* 😉

Podróż Marzeń

★★★★★
5 5 1
Przygoda z Active Asia spełniła jedno z moich marzeń, co przyczyniło się do niesamowitych wspomnień i wrażeń. Genialna atmosfera, idealny plan wycieczek, profesjonalna opieka i można zapoznać tam niejednego fajnego "człowieka". Polecam każdemu kogo męczy smażenie, bo na działce lub w solarium taniej wychodzi takie leżenie. All Inclusive jest dobry dla wygodnickich i leniwców, a Podróże z Duszą są dla wybrańców i zdobywców. Warany, małpy, tygrysy, słonie, skorpiony, rekiny i inne stwory tam zobaczycie, ale oczywiście Marzena ceni wasze życie 😉 Są więc cudowne krajobrazy, niesamowite świątynie, można wyskoczyć również na targ, gdzie się łódką po nim płynie. Tajskie masaże, mega tani shopping, imprezy na plaży, również zabawa w płonące limbo, ale nikt tam się raczej nie podsmaży. Przesmaczne potrawy oraz egzotyczne owoce są w zasięgu waszej ręki, polecam również Muay Thai i koniecznie pośpiewać z Tajami piosenki! Pociąg, który przejeżdża przez bazar, jazda tuk tukami, tajski teatr, różnego rodzaju POKAZY ;> , które zakrawają o sferę science fiction, śmieszności, a nawet dostarczają ekstazy. Adrenalina, relaks, sztuka i kultura, dodając coś od siebie- bardzo tanio można zrobić tam z flaszką głębokiego nura, gdzie otacza nas przepiękna oceaniczna natura. Dla każdego coś miłego znajdziemy w Krainie Uśmiechu, ale wczujmy się klimat i róbmy to bez pośpiechu.

Cudowna wyprawa

★★★★★
5 5 1
Absolutnie cudowna i wspaniała wyprawa z Active Asia do Tajlandii. Wszystko świetnie zoorganizowane,wrażenia niesamowite,klimat wyprawy jedyny w swoim rodzaju. Marzenka - duży szacunek za organizacje ,za wyjtkowość 🙂 Polecam bardzo !! PS.. byłam z córką lat 9 i córka też zachwycona:)

wyprawa marzeń

★★★★★
5 5 1
Chciałabym oficjalnie podziękować Marzenie i Pawłowi za przepiękny czas, za pokazanie miejsc i ludzi, których nie da się nie kochać...a ja nie nadużywam tego słowa 🙂 Wiesz Marzenko, gdzie połowa mojego serca została prawda? Szykowałam się do tej podróży ponad rok, przestrzegano mnie, ostrzegano ( w sumie już nie pamiętam przed czym) a ja nawet w 0,01% nie rozczarowałam się....niczym..nikim...Dwa tygodnie wystarczyły mi, żeby tęsknić, uśmiechać się na samą myśl o Tajlandii i czekać na powrót, bo wrócę..:). Mówią, że to co najważniejsze w życiu nie musi pachnieć, nie musi być widoczne, ale bez tego nie warto i nie można żyć..Tajlandia pachnie...i to jak!!!I można ją "dotykać"...everywhere 🙂 Szukałam i znalazłam - Marzenko...dziękuję.

prawdziwa przygoda!

★★★★★
5 5 1
Z Active Asia nie podróżuje się po to żeby pojechać i zobaczyć coś nowego, ale po to żeby poznać smak prawdziwej przygody której nie poznamy z komercjalnego punktu widzenia- zobaczyć jak płynie życie innych. Program skonstruowany dla każdego i zawsze dopięty na ostatni guzik. Słysząc Active Asia widzę roześmiane twarze, szalone pomysły, lazur i poczucie bezpieczeństwa. Chciałbym się z Wami spotkać w lipcu na Ko Tao ale boje się że wyjadę z wyspy z tatuażem :-))

prawdziwa podróż z duszą

★★★★★
5 5 1
Podróż z Active Asia otworzyła mi wrota na świat. To prawdziwe "Podróże z duszą". Mam ochotę zwiedzić z Marzenką i taką ekipą resztę świata...I niczego się nie obawiam. Profesjonalna opieka ,cudowni ludzie...Wspaniała atmosfera...Wyczerpujące informacje i ciekawy program. Zero stresu...Pomoc w każdym momencie. Polecam wszystkim,którym nie pasuje ciągłe leżenie na plaży i All Inclusive, wszystkim,którzy pragną przygody. Pozdrawiam i liczę dni do następnej wyprawy.

dziękuję za super wyprawę!

★★★★★
5 5 1
Marzenka z Pawłem i fantastyczny wyjazd do Tajlandii -styczeń 2013, wspaniałe miejsca i ludzie. Organizacja , przekaz informacji nie budził żadnych zastrzeżeń. Fajnie dobrane miejsca noclegów co jest bardzo ważne na wyjeździe. Wszystkie punkty z planu wyprawy się odbyły. Oczywiście sami organizatorzy wiecznie uśmiechnięci i zarażający mega pozytywną energią. Muszę wspomnieć również o jodze i trenerce Madzi- życzyłabym sobie spotkania z nią na co dzień:) Było super. Mam nadzieję na więcej przygód z Nimi:)

polecam wszystkim

★★★★★
5 5 1
Profesjonalna opieka, cudowni ludzie, wspaniała atmosfera. Polecam wszystkim, którym nie pasuje leżenie plackiem na plaży i all inclusive.

dziękujemy!

★★★★★
5 5 1
Marzenka to osoba na której w 100% można polegać. Pomogła nam zorganizować podróż do Tajlandii i Kambodży i dzięki niej przeżyliśmy niezapomniane chwile. Poleciła nam naprawdę super resorty, zaproponowała wspaniałe do zwiedzania miejsca. Nasza wyprawa przebiegła tak jak to sobie zaplanowaliśmy, a może i nawet lepiej. Jeżeli jednak ktoś będzie się obawiał jechać na własną rękę, myślę, ze nie ma co się wahać i od razu niech się decyduje na wyjazd grupowy z Active Asia - niezapomniane wrażenia i przygody a Marzenka jest profesjonalistką i znawczynią Tajlandii w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest osobą w 100% godną polecenia. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko Marzenko.

nasze wymarzone wakacje

★★★★★
5 5 1
Dzięki Marzenie nasze wymarzone wakacje przybrały pięknych kształtów! Niesamowita osoba, zarażająca optymizmem, bezbłędnie odnajdująca się w swojej roli! Satysfakcja gwarantowana!!!

fantastyczna wyprawa

★★★★★
5 5 1
Fantastyczna wyprawa do Tajlandii, styczeń 2012 – wspaniałe miejsca i ludzie a Marzenka sama jest wiecznie uśmiechniętą i mega pozytywną osobą....Już marzę o powrocie do krainy uśmiechu!
error: Zakaz kopiowania treści ze strony activeasia.eu

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Niniejsza Polityka dotyczy plików "cookies" i odnosi się do witryny internetowej www.activeasia.eu

Czym są pliki „cookies”?

Poprzez pliki „cookies” należy rozumieć dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego indywidualnych preferencji. „Cookies” zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Do czego używamy plików „cookies”?

Pliki „cookies” używane są w celu dostosowania zawartości stron internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych. Używane są również w celu tworzenia anonimowych, zagregowanych statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób użytkownik korzysta ze stron internetowych co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości, z wyłączeniem personalnej identyfikacji użytkownika.

Jakich plików „cookies” używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików „cookies” – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do wylogowania ze strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika. Pliki „cookies” wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.

Czy pliki „cookies” zawierają dane osobowe

Dane osobowe gromadzone przy użyciu plików „cookies” mogą być zbierane wyłącznie w celu wykonywania określonych funkcji na rzecz użytkownika. Takie dane są zaszyfrowane w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom nieuprawnionym.

Usuwanie plików „cookies”

Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików „cookies” na urządzeniu końcowym. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików „cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenie użytkownika. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików „cookies” dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Ograniczenie stosowania plików „cookies”, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.

Zamknij